Üht-teist hasartmängude kohta

Hasartmängud on paljudele tundunud kui keelatud vili ning vahest seetõttu tahavadki paljud neid proovida. On vale arvata, et kui mängite mõne blackjacki või pokkeri partii või võidate mänguautomaadist mingi summa, oletegi kohe hasartmängudest sõltuvuses.

Hasartmängud on vaba aja veetmise viisina suurepärane valik, mis pealegi on lubatud ainult täisealiseks saanud inimestele. On tõestatud, et keskmiselt on hasartmängusõltuvuses 3 protsenti inimkonnast. Ent 8 miljardist 3 protsenti – on see palju või vähe?

Üllatavad faktid hasartmängudest

 

Esimene kasiino loodi 1996. aastal ning see pakkus huvilistele 18 erinevat mängu. Pisut üle 20 aasta hiljem leiab selliseid saite tuhandeid, ning erinevaid mänge vähemalt sama palju. Iga päev luuakse vähemalt üks hasartmängude portaal maailma juurde.

 

Internetiportaale avavad ka vanad kasiinoketid, kes püüavad ligi meelitada selliseid uusi kliente, kes pole varem kasiinodesse sattunud.

 

Numbrimängudest on juba aastakümneid populaarne olnud bingo, mida mängitakse ka Eestis. Esimene internetisait, kus sai bingot mängida, loodi samuti 1996. aastal.

 

Samal aastal sündis ka esimene internetipokkeri lehekülg. Tänapäeval on pokkerist saanud internetis mängitavatest mängudest kõige populaarsem. Eriti kuulsaks on see saanud aastal 2003, mil telekas hakati WSOP pokkeriturniire üle kandma.

 

Hasartmängude portaalid ei tundugi nii vanad, kuid nad on selle lühikese aja jooksul palju saavutanud. Tehnoloogia areng lubab hasartmänge mängida mitte ainult kasiinos või koduarvuti ees istudes, vaid online kasiinorakendused aitavad igas olukorras aega surnuks lüüa. Ka Eesti kasiinoportaale võib kasutada ükskõik, millisest maailma kohast.

 

Iga meelelahutusviis, mille üle on selle harrastajal kontroll, ei saa kahju teha. Mõni süütu ning läbimõeldult ette võetud kaardimäng ei saa kellelegi kurja teha.

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=741