Spordiennustuste portaalid Eestis

Mõne olulise võistluse või mängu lähenedes valmistuvad selleks ka kihlveokontorid, kuna teavad, et peagi suureneb panuste tegemise suhtes nõudlus. Sellisteks võistlusteks on näiteks olümpia, maailmameistrivõistluste finaalid, aga ka riiklikud võistlused. Kohalikest ning rahvusvahelistest võistlustest saad teada Eesti populaarseimate kihlveokontorite portaalidest.

Eesti kõige populaarsemad kihlveokontorid

Veendumaks, et sinu andmed ning võidud virtuaalsel kontol on kaitstud, soovitame kasutada tuntud kihlveokontorite teenuseid, nagu näiteks:

 

  • OPTIBET – Pakub panustamist 28 erinevale spordilalale. Ühel mängijal tohib olla ainult üks konto. Panuse maksimaalne suurus on iga mängu puhul erinev.
  • UNIBET – Rahvusvaheline kihlveokontor asutati 1997. aastal ning tegutseb terves Euroopas. Unibetist on saanud üks juhtivaid interneti kihlveokontoreid. Unibet kasutab oma õigust võtta kasutamata kontodelt igal kuul maha viis eurot.
  • OLYBET – Olybet on osa Olympic Casinost. Panuseid saab teha kõigile populaarsematele spordialadele. Olybeti leiab igast suuremast linnast.
  • BETSAFE – Varem tunti seda Triobeti nime all. See kihlveokontor on säilitanud oma kõrge posistiooni nii Eestis kui ka mujal maailmas.

 

Nagu näha, on valikuvõimalusi palju. Tarvitseb leida vaid endale sobivaim kihlveokontor ning  teha oma esimesed panused. Meenutame, et hasartmänud tekitavad sõltuvust ning seetõttu soovitame enne panuste tegemist kaaluda kõiki poolt- ja vastuargumente, et mäng oleks vastutustundlik.

 

Soovitame enne panuste tegemist veenduda selles, et kihlveokontoril on kehtiv litsents ning internetiportaali saab turvaliselt kasutada.

https://www.optibet.ee/et/spordiennustus/