Renegades slotimängu kirjeldus

Olen viimasel ajal hakanud huvi tundma kasiinomängude vastu laiemalt ja otsustasin, et kirjutan ka siia, mida uut olen enda jaoks avastanud. Tuleb välja, et fantaasiateemalised slotimängud on tänapäeval suur hitt ja NextGen loodud online mäng Renegades pole siinkohal mingi erand. Mängu keskmes on 5 naistegelast, kes ränavad läbi erinevate ajastute, igaüks märkimisväärne oma võimete ja saavutuste poolest. Täna kirjeldaksingi teile, et milles siis see mäng seisneb.

MÄNGUREEGLID

Mäng Renegades on 5 rullikuga slotimäng, mis koosneb kolmest reast ja 243 – st võiduvõimalusest, mis tähendab, et võidud moodustuvad niikaua, kui sobivad sümbolid asuvad külgmistel rullidel alates vasakust küljest. Tõusvate mägede taust täiendab neid rullikuid, mille sümbolid võivad paisuda nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt – tegelikult võivad need avalduda ka hiiglaslikena – 3 × 3 ikoonid, mis pakuvad veelgi suuremat võitu.

Viie kõrgeima väärtusega sümbolit on viis peategelasest naist: Raffaela Blaze, Harries Hellstorm, Freya (Valkyrie of Valhalla), Valda Dragonslayer ja Ivy Sabreclaw. Viis värvilist kalliskivi esindavad kõige väiksemaid väärtusi.

Wild sümbol on siin mängus meeldivalt arusaadavaks tehtud: selleks on kuldne sümbol tekstiga “wild” ning see on võimeline asendama peaaegu kõiki teisi sümboleid, aidates luua võidukombinatsioone. Ainus sümbol, mida “wild” sümbol ei asenda, on jääsinine “bonus” ikoon.

BOONUSED

Mega sümbolid.

Igal pöörlemisel võivad kaks või kolm rullikut üheks lukustuda, luues niimoodi suuremad sümbolid, mis võivad olla kuni 3 × 3 rullikupositsioonide suurusega ja võivad tuua koju mõne suure võidu.

Tasuta spinnid

Kui peale rullikute pöörlemist jäävad püsima vähemalt 3 sinist “bonus” sümbolit (või rohkem), siis avaneb mängijale 8 tasuta uut spinni. Kui järgmiste tasuta keerutusega õnnestub uuesti vähemalt kolm boonust saada, avaneb veelgi enam tasuta spinne – võimalik on jõuda 16-ni.

KOKKUVÕTTEKS

Võib julgelt väita, et mäng Renegades on huvitav slotimäng, mis näeb hea välja ja mille põhivõidud peituvad baasmängu väiksemates võitudes. Võiduvõimaluste arvukus teeb mängu väga nauditavaks ja selle reeglitest on kerge üheselt aru saada. Võrreldes ehk mõne muu mänguga, on tegu üpris lihtsa lahendusega, mis ei eelda mingit eeltööd või liigset nuputamist ja sobib ideaalselt algajatele slotihuvilistele. Isiklikult küll ehk suur slotisõber pole ja eelistan natuke intelligentsemaid mänge nagu näiteks pokker, aga kuna kasiinomaailm on lai ja põnev, siis sai ka sellest mängust siia pisut kirjutatud. Loodan, et keegi sai sellest abi ja aimu, millega tegu on.

Uute avastusteni- https://www.optibet.ee/et/live-kasiino/