Pokker – mäng, mis köidab

Pokker on üks vanimaid ja põnevamaid mänge, kuna nõuab lisaks teadmistele ja õnnele ka vaimset võimekust. Pokkeri kõige huvitavam osa on oma emotsioonide ja kaartide teiste eest varjamine. Või ka teiste emotsioonide ja kaartide ära arvamine. Reeglite asemel peab tundma ka mitmeid erivõtteid ning psühholoogiat. Allpool on valik huvitavaid fakte pokkerimängu kohta.

  • Kogemus loeb! Kogemuspagasi suurenedes muutub tõenäolisemaks ka võitmine. Kui soovid vaid kiirelt oma õnne proovile panna, siis on mõni teine kaardimäng selleks sobivam.
  • Pokker on väga mitmekülgne. Sõltuvalt sellest, millises riigis, kohas või seltskonnas pokkerit mängitakse, võivad selle reeglid märgatavalt muutuda. Pokkerist on üle 120 eri versiooni, mistõttu võib igaüks endale sobivaima välja valida.
  • Pokkeri edu võti – julgus ja strateegia. Pokker pole mõeldud neile, kes kardavad väljakutset või kellele ei meeldi süveneda. Just oma strateegia rakendamine, mängu süvenemine ning loogiline mõtlemine on need asjad, mis teevad sellest kõige populaarsema kaardimängu maailmas.
  • Tähtis aspekt pokkerit mängides on oma emotsioonide varjamine. Oma mõtteid ja tundeid ei tohi ära anda miimika ega kehakeelega. Ilma selleta pole tulemuste saavutamine mõeldav, kuna annad oma vastastele tohutu eelise. Pokkerimängija nägu peab jääma neutraalseks igal juhul – siis, kui sinu käes on kehvad kaardid või ka siis, kui käes on kombinatsioon, mis kindlalt võidab.
  • Lisaks emotsioonide varjamisele on oluline analüüsida olukorda ning märgata ka kõige väiksemaid vihjeid, mis teiste kaartide kohta aimu võiksid anda. Ajapikku tekib oskus teiste kehakeelt, näoilmeid ja tegevusi järjest paremini hinnata.
  • Oluline on hoida häid suhteid ka teiste mängijatega, pole oluline kas mängida internetis või kohalikus kasiinos. Ei või teada, millised olukorrad võivad tulevikus tekkida, mistõttu tuleb teiste mängijate suhtes austust üles näidata ning järgida kõiki ausa kaardimängu reegleid.

 

Vaid kogemust saades ning mängu teravalt jälgides ja analüüsides võib sinust saada tõeliselt edukas ja tark pokkerimängija.