Mäng Book of Ra nippe ja strateegiaid 2018

Enamus online kasiinosid väidavad, et sellist asja, nagu masinal õigel ajahetkel mängimine, pole olemas. Samas vaidleks suurem enamus regulaarseid slotimängijaid sellele vastu – inimesed, kes pidevalt mänguautomaatidega mängivad, väidavad et mäng Book of Ra automaatidel on väga selge võitude sageduse muster.

Mõned mängijad soovitavad ka mängust lahkuda, kui väga pikalt ühtegi võitu ei õnnestu saada ja proovida mõnd teist masinat. Õnneks tuleb mäng Book of Ra ka mitmes erinevas vormis ja seega on katsetusruumi piisavalt. Paljud kasiinoentusiastide leheküljed kirjeldavad erinevaid teste, mille nad on läbi viinud, et Book of Ra kohta käivaid strateegiaid kas tõestada või ümber lükata. Pikema taustauuringu tulemusel koostasin nimekirja nendest mänguautomaatidele üldiselt kehtivatest reeglitest, mille regulaarsed mängijad ja igasugused testid heaks kiitnud on.

Top 10 levinumat nippi, mis laienevad ka mäng Book of Ra automaatidele:

Tee taustauuring masina väljamaksete protsendi kohta.
Jää selle juurde, mille kohta sa midagi tead ja mängi endale sobivaima masinaga.
Tee kindlaks, et oled täpselt kursis mängitava mängu reeglite, väljamaksete tabeli, sümbolite ja instruktsioonidega.
Vali enne mängima tormamist hoolikalt kasiino, kus mängima asuda. Kasiinodel on erinevad reeglid, boonussüsteemid ja protsendid, mille nad võitudelt võtavad. Hea kasiino valik säästab hilisematest halbadest üllatustest.
Ära karda oma panuseid tõsta, kuna võidusummad on otseses sõltuvuses sinu panustest: mida suuremad panused, seda suuremad võidusummad.
Tea oma rahalisi piiranguid ja halda oma mängueelarvet mõistlikult – keegi ei taha end ju vaeseks mängida. Planeeri, kui palju oma sissetulekutest oled nõus mängu panema.
Ära sea oma ootusi liiga kõrgele – jackpot’i on siiski enamasti väga raske saada. Sea oma ootused madalamale ja naudi mängu.
Vahel ei tasu kohe võitu välja võtta kui enam mängus hästi ei lähe. Mõnikord tasub väike paus teha ja hiljem edasi mängida
Ära karda kasiino personali või online kasiino puhul tehnilise meeskonna poole pöörduda kui kahtled mänguautomaatide õigluses või tundub, et masin on rikkis.
Pea meeles, et enamus kasiinomängud ja nii ka mäng Book of Ra, on kõik siiski õnnemängud.

Mida sellest kõigest järeldada?

Ei ole olemas maagilisi strateegiaid, mida paljud internetilehed ja kirjastajad lugejatele püüavad pähe määrida. Kokkuvõttes on vaid paar lihtsat enesekontrolli nippi ja arusaamine, et masinad töötavad tsüklitena, kogu “saladus”, mida oma mängu parandamiseks vaja teada on. Slottide puhul ei ole võimalik päris lõpuni ära arvata, et millal mis kombinatsioon tuleb. Paratamatult tuleb anda siin võimalus juhusele ja õnnele. Ja eks me selle teadmatuse ja adrenaliini pärast neid mänge niiväga armastamegi- https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=739.